O firmie

LOGP PNG

Naszym zadaniem jest dostarczenie Państwu materiałów i rozwiązań budowlanych niezbędnych do kompleksowej realizacji inwestycji budowlanych począwszy od obiektów użyteczności publicznej czy infrastruktury drogowej, na domkach jednorodzinnych kończąc w zakresie odwodnień i oczyszczania ścieków.

We wszystkim co robimy i do czego dążymy, kierujemy się jako nadrzędną wartością, zadowoleniem Klienta.

Wyróżnia nas:

  • szeroki asortymentOferujemy szeroką gamę najwyższej jakości instalacji, produktów z zakresu techniki sanitarnej i dążenie do tego, aby nasz Klient miał wybór pomiędzy alternatywnymi rozwiązaniami technologicznymi, co pozwala na przeprowadzenie inwestycji w ramach posiadanych środków finansowych.
  • produkty tylko sprawdzonej jakościWspółpracujemy z wiodącym producentem w branży budowlanej, nieustannie poszerzając ofertę o nowoczesne, wysokiej jakości rozwiązania i systemy.
  • szybkość i niezawodnośćKażdego Klienta traktujemy indywidualnie zapewniając mu kompleksowe badanie potrzeb i możliwości zastosowania naszych rozwiązań oraz opiekę doświadczonego i zorientowanego doradcy handlowego.
  • doradztwo przeszkolonych pracownikówWspółpracujemy tylko z doświadczonymi specjalistami, którzy wiedzę teoretyczną łączą z wieloletnią praktyką, dzięki czemu mogą służyć naszym Klientom fachową pomocą.
  • optymalny stosunek ceny i usługiDbamy o to, aby maksymalnie wykorzystać budżet, jakim dysponują nasi Klienci, co pozwala przeprowadzić proces realizacji inwestycji w zamierzonym terminie.
  • siła dużej grupy Współpracujemy z wiodącymi producentami rozwiązań w kategorii odwodnień i oczyszczania ścieków, którzy nieustannie dba o rozwój i wprowadzanie nowych rozwiązań technologicznych.

aco odwodnienia liniowe prodbudOd 1992 roku grupa ACO jest obecna także w Polsce. Początkowo funkcjonując jako firma dystrybucyjna importowała produkty z Niemiec. W roku 1996 nastąpiło rozpoczęcie produkcji w Legionowie.

Firma ACO posiada szeroko rozwiniętą sieć biur regionalnych, dzięki temu obejmuje zasięgiem działania cały kraj. Ponad 70 pracowników w Polsce zajmuje się produkcją, magazynowaniem, sprzedażą oraz obsługą zamówień na potrzeby konkretnych projektów.

 ACO JEST LIDEREM ORAZ PREFEROWANYM DOSTAWCĄ NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI KOMPLEKSOWYCH ROZWIĄZAŃ W DZIEDZINIE ODWODNIEŃ I OCZYSZCZANIA ŚCIEKÓW.

 

as odwodnienia prodbud ok        Od 1994 roku działalność  firmy skoncentrowana jest na produkcji systemów odwodnień liniowych i punktowych. W ponad 30-letniej działalności w branży materiałów budowlanych firma  wypracowała sobie uznanie na polskim rynku. Dzięki autorskiej technologii i stosowaniu najlepszych krajowych materiałów systemy odwodnień AS, są w 100 procentach polskim produktem bardzo wysokiej jakości.

FIRMA AS PPH JEST POLSKIM PRODUCENTEM ODWODNIEŃ LINIOWYCH I PUNKTOWYCH ZRZESZONYCH W POLSKIEJ KORPORACJI TECHNIKI SANITARNEJ GRZEWCZEJ GAZOWEJ I KLIMATYZACJI.